Aktör Gerard Depardieu, İtalyan foto muhabirini yumrukladı

Fransız aktör Gerard Depardieu’nun İtalya’nın başkenti Roma’da fotoğraflarını çeken foto muhabiri Rino Barillari’yi yumrukladı.

Son yıllarda adı cinsel saldırı suçlamalarında geçen Depardieu, bu kez Roma’da bir foto muhabirine saldırı suçlamasıyla gündem oldu.

AA’nın İtalyan basınından aktardığı haberlere göre, Depardieu bugün Roma’nın Via Veneto Caddesi’ndeki ünlü bir mekanda arkadaşlarıyla öğlen yemek yediği sırada, Barillari’nin fotoğraf çekmesinden rahatsız oldu ve foto muhabirini yumrukladı.

Barillari, Messaggero gazetesine verdiği demeçte, “Depardieu, yüzüme üç yumruk attı. Başım ağrıyor. Artık 15 yaşında değilim, 79 yaşındayım. Bugün şehirde taksicilerin grevi vardı. Ona gidiyordum. Via Veneto’da yürürken onu güzel bir hanımla görünce fotoğraflarını çektim. O bunu fark edince bana biraz buz attı ki bu ünlü insanlar için normaldir. Bu tarz şeyler yaparlar. Ancak daha sonra yanıma gelerek yüzüme 3 yumruk attı. Şimdi hastaneye gidiyorum sanırım bir yerlerimi kırdı. Bunu polise bildireceğim. Savaşsa savaş” ifadelerini kullandı.

Foto muhabirine yardım eden mekanın sahibi Piero Lepore de basına yaptığı açıklamada, “bu tür sahnelerin eskiden yaşandığını, bugünkü olayla da adeta zamanda geriye gittiklerini” söyledi.

(DIŞ HABERLER SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir